درباره ما

شرکت توسعه‌ی ارتباطات آراد سامانه ، از بدو تاسیس خود در سال 1386 با هدف نهادینه سازی تکنولوژی روز دنیا در کشور عزیزمان ایران پای به عرصه ی وجود نهاد. حوزه‌های اصلی فعالیت شرکت، خدمات و محصولات مرتبط با شبکه‌های کامپیوتری در فناوری اطلاعات و ارتباطات بوده و همواره به صورت مستمر در جهت ارتقاء كيفی و كمی محصولات و خدمات خود با مراكز علمی و تحقيقاتی داخل و خارج از کشور در تماس بوده و در اين راستا سعي نموده تا از طريق تحقيق ، الگو برداری و تطبيق تكنولوژی روز اين صنعت و نياز عمومی كشور، محصولات و خدمات خود را با بهترين كارايی در اختيار بازار قرار دهد.

با چنین رویکردی و با توجه به مزایای بی شمار استفاده از تکنولوژی Cloud Computing ، شرکت آراد سامانه نخستین شرکتی بود که در سال 1386 اقدام به واردات تجهیزات NComputing به ایران کرده و نمایندگی انحصاری محصولات این شرکت را به نام خود ثبت نموده است.

این شرکت در سال 1393 با کمپانی Kerio وارد مذاکره شده و اولین عاملیت فروش و پشتیبانی و آموزش نرم افزار و سخت افزارهای Kerio Control ،Kerio Connect و Kerio Operator را در ایران دریافت کرد.

شرکت توسعه ارتباطات آراد سامانه با تکیه بر دانش، تجربه و پایش بازار در سال 1395، تولید نرم افزار سماراد (سامانه مدیریت اینترنت آراد) را آغاز نمود. این نرم افزار بر پایه محصول امنیتی دیواره آتش کریو (Kerio Control Firewall) طراحی و تولید شده و به مدیریت و آنالیز مصرف اینترنت سازمان‌ها کمک کرده و می‌تواند گزارش استفاده از اینترنت را حتی برای مراجع قضایی و پلیس فتا آماده و ارائه کند.

این شرکت از دیرباز با ارائه خدمات تحت شبکه با رویکرد استفاده از دانش روز و نوین دنیا فعالیت های خدماتی خود را به کشور عرضه کرده است. برخورداری از کادر مجرب و متخصص و آشنا به تکنولوژی و احاطه دانش لازم در زمینه ی مجازی سازی و پیاده سازی شبکه های ساخت یافته، ارائه خدمات تلفن تحت شبکه، پیاده‌سازی سرویس های شبکه و … این شرکت را به نامی مطمئن در زمینه ی ارائه ی خدمات شبکه ، توسعه ی شبکه های داخلی و تامین تجهیزات کامپیوتری تبدیل نموده است.